Specjaliści - KC System

KC System Krzysztof Chudzicki

KC System Krzysztof Chudzicki

Bardowskiego 1C
35-005 Rzeszów

Tel.kom.:  Pokaż numer605 950 731

e-mail: biuro@kc-system.pl
www: www.kc-system.pl

 

Opis firmy


KC System jest firmą, która stawia przede wszystkim na innowacyjność oraz indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia. Nasze działania mają na celu zapewnienie Państwu optymalnego rozwiązania energetycznego. Posiadamy rozległy zakres wykonywanych usług oraz duży zasób urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. W naszych rozważaniach w wyborze odpowiedniego systemu energetycznego kierujemy się późniejszymi niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Szeroka oferta czołowych producentów urządzeń OZE daje Państwu wieloletnią i niezawodną pracę oraz komfort użytkowania.

 

Specjalizujemy się przedsięwzięciach propagujących Odnawialne Źródła Energii. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i kwalifikacje zgodnie z wymogami rynku oraz normami i przepisami prawa budowlanego, aby zapewnić Klientowi obsługę i produkt na najwyższym poziomie.

 

Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi producentami urządzeń i materiałów, przez co jesteśmy w stanie zapewnić naszym odbiorcom produkty i usługi na wysokim poziomie, w atrakcyjnej cenie, na korzystnych warunkach handlowych i w terminowych dostawach.

Zakres usług  • Instalacja pomp ciepła
  • Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
  • Ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe
  • Instalacje wod-kan
  • Instalacje gazowe
  • Doradztwo oraz usługi projektowe

Zapisz się do naszego newslettera 

 

 

 

Zapisz się do newslettera aby jako pierwszy otrzymywać informacje o aktualnościach oraz promocjach